AK parti Kırşehir Milletvekili Necmettin Erkan, 18-24 Eylül 2023 tarihleriarasında gerçekleştirilecek 36. Ahilik Haftası Kutlamaları öncesi bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Ahilik Haftası kutlamalarının kusursuz ve en etkin şekilde kutlanmasını arzu eden Milletvekili Necmettin Erkan, geçtiğimiz hafta ilk olarak Kırşehir Valisi H. Mete Buhara’yı makamında ziyaret ederek haftayla ilgili son hazırlıklarla ilgili görüş alışverişinde bulundu.

Milletvekili Erkan önceki gün de Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Sayın RifatHisarcıklıoğlu ile Ahilik Haftası etkinliklerini değerlendirdiler.

MÜLKİYE BAŞMÜFETTİŞİ  YEL’DEN TSO'YA ZİYARET MÜLKİYE BAŞMÜFETTİŞİ YEL’DEN TSO'YA ZİYARET

Milletvekili Erkan, “Valimiz Sayın Hüdayar Mete Buhara ve TOBB Başkanımız Sayın RifatHisarcıklıoğlu ile bir araya gelerek Ahilik Haftası kapsamında yapılacak programların en güzel şekilde gerçekleştirilmesi için değerlendirmelerde bulunduk. İnşallah bu yıl 18-24 Eylül tarihlerinde bu yıl Ahilik Haftası’nı en iyi şekilde kutlayacağız. Ayrıca TOBB Başkanımız Sayın Hisarcıklıoğlu ile iş dünyasının yapacağı yatırımları, sunacağı katkıları konuştuk.Her zaman Kırşehir’e sahip çıkan, desteğini esirgemeyen Başkanımıza gösterdiği hamilik için şükranlarımı sunarım” dedi.(HABER: AYHAN CEYLAN)