Türkiye'nin otomobili TOGG, Kırşehir'e doğru yola çıktı. Büyük bir heyecanla teslimatı beklenen Togg'un sevkiyatı Togg Teknoloji Kampüsü'nden devam ediyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kampanyasıyla Türkiye'nin yerli ve milli gururu olan TOGG otomobile Kırşehir'den başvuru yapıp ödemesini tamamlayan vatandaşların araçları teslim edilmeye başlandı.

Şuana kadar 30'a yakın TOGG araç, Kırşehir'de sahipleriyle buluşturuldu. Kırşehir Ticaret Odası, Kırşehir Ticaret Borsası'nın kullanmaya başladığı yerli ve milli aracımıza diğer başvuru gerçekleştirip ödemesini tamamlayan vatandaşlarımız da kavuşmaya başladı.

Başkan Ekicioğlu, hayata geçirdiği projeleri video klip ile tanıttı Başkan Ekicioğlu, hayata geçirdiği projeleri video klip ile tanıttı

Kırşehir'e daha önce tanıtım amacıyla gönderilen ve Cacabey Meydanı'nda sergilenen TOGG, vatandaşlar tarafından yoğun ilgiyle karşılanmıştı. Şimdi de yerli ve milli gururumuza daha önce teminat bedelini yatırıp ödemesinin tamamını gerçekleştirenler TOGG ile sırasıyla kavuşuyorlar. Şuana kadar 30 kişiye yakın TOGG aracıyla kavuştuğu öğrenildi. (HABER: FAHRETTİN TOKER)