Kırşehir'de araç sahiplerinin indirim sevinci kursağında kaldı. Brent petrol fiyatları ve dövizdeki değişikliklerle birlikte Kırşehir'de vatandaşlar benzin ve motorin fiyatlarını takibe devam ediyor. 

31 Ağustos'tan geçerli olmak üzere benzin 97 kuruş indirim yapılmıştı. 97 kuruşluk indirimin ardından 99 kuruşluk bir indirim daha yapıldı. Böylelikle peş peşe gelen 1 lira 94 kuruşluk indirim Kırşehir'deki araç sahiplerini birazda olsa sevindirdi.

Kırşehir'de altın fiyatları ne kadar? 16 Eylül 2023 güncel çeyrek altın fiyatları Kırşehir'de altın fiyatları ne kadar? 16 Eylül 2023 güncel çeyrek altın fiyatları

Kırşehir'deki araç sahiplerinin sevinci kısa sürdü. 37 lira seviyelerinde bulunan benzin ve motorine yeni zamlar yolda. Suudi Arabistan ve Rusya'nın arz kesintilerine ekimde de devam edeceği endişeleriyle 88,92 dolara yükselen brent petrolün varil fiyatı Kasım 2022'den bu yana en yüksek seviyeyi gördü. Bu gelişmenin önümüzdeki günlerde akaryakıta zam olarak yansıması bekleniyor. Böylelikle Kırşehir'de 36 TL seviyelerine gerileyen fiyatlar yeni zamlarla daha üst seviyelere çıkacağı bekleniyor. (HABER: FAHRETTİN TOKER)