Milletvekili Necmettin Erkan: “Sağlık ordumuzu güçlendiriyoruz”

 KIRŞEHİR’DE 11’İ UZMAN 19 DOKTOR ATANDI…

 AK Parti Kırşehir Milletvekili Necmettin Erkan, Kırşehir ve ilçelerinde yaşanan doktor ihtiyacının karşılanması amacıyla Sağlık Bakanlığı nezdinde yaptığı girişimler sonucu ilimize 11’i uzman olmak üzere 19 doktor ataması gerçekleştirildi.

Milletvekili Necmettin Erkan’ın verdiği bilgiye göre, Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne 11’i uzman olmak üzere 19 hekim ataması yapıldı. Anesteziyoloji ve reanimasyon, genel cerrahi, göğüs hastalıkları, kadın hastalıkları ve doğum, plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahı, romotoji, deri ve zührevi hastalıkları bölümünden birer doktor, 2 tıbbi patoloji olmak üzere 9 uzman doktor atandı.

“Sağlığınız için asla pes etmeyin, vazgeçmeyin, ertelemeyin” “Sağlığınız için asla pes etmeyin, vazgeçmeyin, ertelemeyin”

Çiçekdağı Devlet Hastanesi’ne 2 pratisyen hekim ve 1 aile hekimi, Mucur Devlet Hastanesi’ne 1 iç hastalıkları uzmanı ve Kaman Devlet Hastanesi’ne de 6 pratisyen hekim atandı.

“Kırşehir’de sağlık ordumuzu güçlendiriyoruz” diyerek Kırşehir Merkez ve ilçelerindeki hastanelerde yaşanan doktor sorunlarını çözmek için çaba sarf ettiklerini belirten Milletvekili Erkan, Kırşehir’e ataması yapılan 11’i uzman 19 hekimin Kırşehir halkına hayırlı hizmetler vermesi dileğinde bulundu. (HABER: İLKNUR ÖNCÜ)