5 yıldır Kırşehir Belediye Başkanlığı görevini yürüten ve 31 Mart yerel seçimlerinde yeniden partisi CHP tarafından aday gösterilen Başkan Selahattin Ekicioğlu, Uzun Çarşı’da Ahi esnafıyla kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.

CHP Kırşehir Milletvekili Metin İlhan ile bazı İl Genel Meclisi üye adayları ile Belediye Meclisi üye adaylarının da bulunduğu toplantıda Ahi esnafına hitaben bir konuşma yapan Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, 5 yıllık görev süresi içinde yaptıklarını ve yaşadıkları sıkıntıları dile getirdi.

Borçlu bir Belediye devralmasına rağmen, kaynakları çar-çur etmeden, gelirleri yerli yerince kullanarak hem Belediye’yi düzlüğe çıkardıklarını ve hem de seçimlerde verdikleri vaadlerin büyük bir bölümünü gerçekleştirdiklerini belirten Başkan Ekicioğlu, “Hemşehrilerimiz hizmetlerin en iyisine layıktır. Biz de onlar için her türlü fedakârlıkları yaparak 5 yıl içinde en iyi hizmetleri yaptığımızı düşünüyoruz. 31 Mart seçimlerde halkımız bize ikinci kez yetki ve sorumluluk verirse onları asla mahcup etmeyeceğimize herkesin inanmasını istiyoruz” dedi.

Milletvekili Metin İlhan da yaptığı konuşmada, Selahattin Başkan’ın yaptığı hizmetleri Kırşehir halkının çok iyi bildiğini ve takdir ettiğini belirterek, 31 Mart seçimlerinde ikinci kez herkesin desteğini alacağını inandığını ifade etti. (HABER: İLKNUR ÖNCÜ)

Sinan Murat Aslan vefat etti Sinan Murat Aslan vefat etti