Kırşehir’de konut fiyatları artıyor, satışlar düşüyor Kırşehir’de konut fiyatları artıyor, satışlar düşüyor

Kırşehir Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mutlu Kılıçaslan ve üyeleri, İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından desteklenen “Şehit Aileleri Kafkas İslam Ordusunun İzinde" isimli proje kapsamında Azerbaycan'a yola çıktı.

Kırşehir Şehit Aileleri Derneği ve Bakü’de faaliyet gösteren Regional Hüquqi və İqtisadi Maarifləndirmə İctimai Birliyi Vakfı’nın ortak düzenlediği “Şehit Aileleri Kafkas İslam Ordusunun İzinde” projesi ile Kafkas İslam Ordusuyla Bakü’ye yürüyen ve savaşlarda şehit düşen Kırşehirli 34 şehit anılacak.

Kırşehir’den Azerbaycan giden şehit aileleri Azerbaycan’ın milli kahramanlarının kabirlerini de ziyaret edecek.

Program Azerbaycan Bakü büyükelçisi Doçent Dr Cahit Bağcı ziyareti ile başlayacak. Bakü Büyükelçiliği Ticaret Başmüşaviri hemşehrimiz Ahmet Erdal ziyaretinin ardından  Şehitler hıyabani ziyareti, Türk Şehitliği  ve Fahri hemşehrimiz Rahmetli Ganira Paşeyava kabri ziyareti, 1. ve 2. Karabağ Şehit ve Gazi Aileleri ziyaret ve Sosyal Kültürel Etkinlikler ile devam edecek.

Kırşehir Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mutlu Kılıçaslan yaptığı paylaşımında; "İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından desteklenen “Şehit Aileleri Kafkas İslam Ordusunun İzinde" isimli proje kapsamında Milletvekilimiz Sayın Necmettin Erkan'ın himayelerinde Kırşehir Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği olarak Azerbaycana yolculuğumuz başladı" ifadelerine yer verdi.

(HABER: FAHRETTİN TOKER)