Türkiye'de okul çağında 21 bin diyabetli çocuk bulunuyor Türkiye'de okul çağında 21 bin diyabetli çocuk bulunuyor

Sağlık Sen Kırşehir Şube Başkanı Yasin Yücesan ve yönetim kurulu üyeleri, Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Süleyman Ersoy’u ziyaret etti.

Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne başhekim olarak atanan Doç. Dr. Süleyman Ersoy’a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Sağlık Sen Kırşehir Şube Başkanı Yasin Yücesan ve yönetim kurulu üyeleri, işyeri temsilcileri Başhekim Ersoy’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Ziyaret ile ilgili açıklamalarda bulunan Sağlık Sen Kırşehir Şube Başkanı Yasin Yücesan, “Sağlık-Sen şube yönetim kurulu üyelerimizle ve işyeri temsilcilerimizle birlikte Kırşehir E.A.H. Başhekimi Sn. Doç. Dr. Süleyman Ersoy’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk.

Ziyaretimizde çalışanlarımızın sorun, talep ve beklentileri hakkında görüş alışverişinde bulunup, Yönetim olarak her zaman yanlarında olduğumuzu belirttik Güçlü teşkilat güçlü aile. Sahada etkili ve yetkili sendika” dedi.

Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Süleyman Ersoy, ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkürlerini iletti. (HABER: FAHRETTİN TOKER)