İl Başkanı Arif Kılıç, ilçe kongrelerinin 18-20 Ağustos tarihlerinde yapılacağını açıkladı

 

İŞTE KIRŞEHİR MHP’DE KONGRE TAKVİMİ

"Geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum" "Geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum"

MHP Kırşehir İl Başkanı Arif Kılıç, Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin talimat ve olurlarıyla Kırşehir ilçe teşkilatlarının 14. Olağan Kongre takviminin netleştiğini açıkladı.

MHP Kırşehir İl Başkanı Arif Kılıç’ın yaptığı açıklamaya göre, ilçe kongreleri 18-20 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Buna göre, 18 Ağustos Cuma günü saat 10.00’da Kırşehir Merkez İlçe Kongresi, saat 12.00’de Akpınar İlçe Kongresi, saat 13.00’de Akçakent İlçe Kongresi yapılacak.

19 Ağustos Cumartesi günü saat 10.00’da Kaman, saat 12.00’de de Mucur İlçe Kongresi gerçekleşecek. Çiçekdağı İlçe Kongresi ise 20 Ağustos Pazar günü saat 12.00’de, Boztepe ilçe kongresi da saat 14.00’te başlayacak.

Bu arada ilçe kongrelerine tek adaylarla girilecek, İl Başkanlığının teklifi ve MHP Genel Merkezi’nin oluru ile yapılacak kongrelerde tek adaylarla seçime girilecek ve Merkez İlçe Başkanlığına Yasin Berktaş, Akpınar İlçe Başkanlığına Sami Atalay, Akçakent İlçe Başkanlığına Aziz Bedir, Boztepe İlçe Başkanlığına Musa Ceylan, Kaman İlçe Başkanlığına Kenan Elvan, Mucur İlçe Başkanlığına Ali Rıza Budak Çiçekdağı İlçe Başkanlığına Ahmet Hikmet Erdoğan İlçe Başkanı olacak.  (HABER: İLKNUR ÖNCÜ)