'Bozkırın Tezenesi' mezarı başında anıldı 'Bozkırın Tezenesi' mezarı başında anıldı

Geçtiğimiz günlerde Dedeli İş Hanında çıkan ve iş yerlerine zarar veren yangın sonrası Kırşehir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Bahamettin Öztürk yangından etkilenen iş yerlerini ziyaret etti.

Yangın sonrası büyük oranda zarar gören iş yerlerini inceleyen Başkan Öztürk, esnaflara geçmiş olsun dileklerini iletti.

İş yerlerinin yeniden kullanılır hale getirilmesi için Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği adına gereken çalışmaların yürütüleceği bilgisini veren Öztürk, böyle felaketlerin tekrar yaşanmamasını temenni etti.

Öztürk, “Yaşanan bu üzücü olay hem esnaflarımızı hem de bizleri tedirgin etmiştir. Ekmek tekneleri zarar gören esnaflarımız için gereken desteğin verileceğinden şüphemiz yoktur. Biz de elimizden gelen desteği göstererek dayanışma içinde esnaflarımızın yaralarını saracağız. Can kaybı olmaması en büyük tesellimiz olmuştur. Bundan sonraki süreçte de böyle felaketlerin yaşanmaması için gereken tedbirlerin alınacağını umuyor, esnaflarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.” dedi. (HABER MERKEZİ)