AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal:

Millî Eğitim Müdürü Gülşen,  Eğitim Müfettişleriyle toplandı Millî Eğitim Müdürü Gülşen, Eğitim Müfettişleriyle toplandı

 “Kırşehir, eğitimde her zaman marka

olmuş ve olmaya da devam edecektir”

 

AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal, yeni eğitim öğretim yılının başlaması dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Kırşehir’in eğitimde her zaman marka olduğunu ve bundan sonra da olmaya da devam edeceğine dikkat çeken Baykan Seher Ünsal, mesajında şunları ifade etti:

“Geleceğimizin teminatı çocuklarımız ve gençlerimizin, yeni nesillerin mimarı öğretmen ve idarecilerimizin büyük bir özveri ve aşkla emek verecekleri bir eğitim ve öğretim yılına daha merhaba diyoruz.Kalkınma ve gelişme yolunda, ülkelerin en büyük gücü eğitimli, nitelikli, çalışkan insan varlığıdır.

“Türkiye’nin hayallerini hedeflere, hedeflerini gerçeğe dönüştürme mücadelemizde en büyük güç kaynağımız, nitelikli, özgüveni yüksek, milli ve manevi değerlerimizi özümsemiş nesillerimizdir.Tarihine, kültürüne, değerlerine saygılı iyi insan yetiştirmek tüm eğitim-öğretim sistemimizin ortak amacıdır.

“Türkiye, son 21 yılda eğitim-öğretim altyapısını dünyada en hızlı geliştiren, en hızlı yenileyen ülkelerin başında geliyor.Her alanda yenilikler yapıldığı gibi en önemli gelişmeler eğitimde olmuştur. Çağın gerektirdiği her türlü bilgi ve beceriyle donatıp, yetişmiş insan gücümüzü eğitimle arttırarak, ekonomimizi, toplumumuzu ve demokrasimizi geliştirme gayreti içinde olduk. Her zaman eğitimi önceliklerimizin başına aldık. Eğitime ayrılan bütçe tüm kurumlar arasında ilk sıraya çıkartılmıştır. Her alanda olduğu gibi eğitimde de yatırımlarımız devam etmektedir.

“Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın güçlü liderliği, aziz milletimize duyduğu inanç ve eğitime verdiği destekle "Türkiye Yüzyılı" hedeflerimize ulaşmak adına yeni eğitim öğretim yılında da hep birlikte azim ve sebatla çalışacağız.

“Kırşehir, eğitimde her zaman marka olmuş ve olmaya da devam edecektir. Eğitimde ülkemizin marka şehri olan Kırşehir'de öğrencilerimizin başarıları bizlere umut olmaktadır.

Bu düşüncelerle 2023-2024 eğitim-öğretim yılında, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz başta olmak tüm eğitim camiamıza başarılar diliyorum.”(HABER: FAHRETTİN TOKER)