CHP İl Başkanı Baran Genç, bütün İl Genel Meclis Aday Adaylarına başarılar diledi...

Cumhuriyet Halk Partisi Kırşehir İl Genel Meclis Üyesi Aday Adaylarında seçim heyecanı yaşanıyor. CHP'de 11 İl Genel Meclis Üyesi Aday Adayı 11 Şubat Pazar günü gerçekleşecek olan seçimle aday olarak belirlenecek. 

CHP'de 11 isim 11 Şubat Pazar günü Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezi'nde gerçekleştirilecek olan İl Genel Meclis Üyesi Aday belirleme seçiminde yarışacak. İlk 6’ye girecek isimler aldıkları oya göre sıralanacak ve  CHP’nin asıl listeden adayları olacak, diğer 6 isim ise yedekte yer alacak.

Yaklaşık 2 bin civarında üyenin oy kullanacağı aday belirleme seçimi 11 Şubat Pazar günü saat 10.00 ile 16.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek.

İşte CHP'nin Kırşehir İl Genel Meclis Üyesi Aday Adayları:

Yılmaz Zengin, Ali Elvan, Cemal Bayram, Hacı Tanrıbuyurdu, Hüseyin Güven, İsmet Akpınar, Mehmet Duran, Murat Adıyaman, Nedim Güzel, Sadi Dönmez, Serkan Taburoğlu.

Almanların yaz tatili tercihinde Türkiye ilk sıraya yerleşti Almanların yaz tatili tercihinde Türkiye ilk sıraya yerleşti

CHP Kırşehir İl Başkanı Baran Genç, İl Genel Meclisi üyelerinin belirlenmesi için bu kez sandık kuracaklarını, üyelerin tercihi ile sıralamanın belirleneceğini belirterek "Partimizde birbirinden değerli 11 aday adayımız İl Genel Meclis üyeliği için başvuruda bulundular. Biz de bütün adaylara eşit mesafede olduğumuz için sıralamanın belirlenmesi işini iki bine yakın üyemizin görüşüne karar verdik. Onlar Pazar günü kurucağamız sandıkta 11 İl Genle Meclisi aday adayına oy kullanacak ve sıralamayı belirleyecek. Üyelerimizin vereceği karara İl Genel Meclisi üyesi adaylarımızın saygı duyacağına inananıyoruz. Pazar günü Neşet Ertaş Kültür Merkezi'nde oy kullanma saat 10.00'da başlayacak ve 16.00'da sona erecek. Bütün İl Genel Meclisi aday adaylarımıza başarılar diliyorum. Kazananın Kırşehir ve Partimiz olmasını istiyoruz."  ifadelerini kullandı.

CHP'nin Kırşehir Merkez ilçe dışındaki diğer ilçelerdeki İl Genel Meclisi Adaylarının ilçe yönetimleri tarafından belirlenerek açıklanacağı öğrenildi.  (HABER: FAHRETTİN TOKER)