“Güçlü bir Türkiye istiyorsak  bunun yolu güçlü tarımdan geçer” “Güçlü bir Türkiye istiyorsak bunun yolu güçlü tarımdan geçer”

CHP Kırşehir'de il, ilçe ve belde belediye başkan adaylarını bugün Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezi'nde tanıtacak. 

Cumhuriyet Halk Partisi Kırşehir İl Başkanlığı, 31 Mart mahalli idareler seçiminde genel merkez tarafından aday gösterilen il, ilçe ve belde belediye başkan adaylarını düzenleyeceği toplantıyla tanıtacak.

Bugün Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezi'nde gerçekleştirilecek olan il,ilçe ve belde belediye başkan adayları tanıtım toplantısında Kırşehir Belediye Başkanı ve CHP'nin 31 Mart seçimlerinden yeniden belediye başkan adayı Selahattin Ekicioğlu, Kaman Belediye Başkan Adayı Erhan Talu, Özbağ Belde Belediye Başkan Adayı Tekin Var, Çiçekdağı Belediye Başkan Adayı Mete Aydın, Akpınar Belediye Başkan Adayı Şükrü Turgut, Boztepe Belediye Başkan Adayı Hüseyin Takan, Mucur Belediye Başkan Adayı Meryem Fikirkoca seçmenlerine kendilerini tanıtacak.

CHP Kırşehir İl Başkanı Baran Genç, bugün Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezi'nde düzenlenecek olan aday tanıtım toplantısına tüm hemşehrilerini davet etti. (HABER: FAHRETTİN TOKER)