Belediye Başkanı Ekicioğlu, bir sözünü daha yerine getirdi…

Başkan Büyükkılıç, Bünyan'da yapımı tamamlanan kadın kooperatifi binasını inceledi Başkan Büyükkılıç, Bünyan'da yapımı tamamlanan kadın kooperatifi binasını inceledi

KILIÇÖZÜ SANAYİ SİTESİ

MODERN YOL AĞINA KAVUŞUYOR

 

Başkan Selahattin Ekicioğlu: “Kılıçözü Sanayi Sitesi sıcak asfalt serimi ve kaldırım çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor”

         Kılıçözü Sanayi Sitesi esnaflarına yol, kaldırım ve altyapı sorunlarını çözme sözü veren Kırşehir Belediye Selahattin Ekicioğlu, bu sözünü yerine getirdi ve altyapısı biten yollarda sıcak asfalt çalışmalarına başladı.

         “Kılıçözü Sanayi Sitesini modern yol ağına kavuşturuyoruz. Sanayi esnafımızın istek ve beklentileri bizler için önemli” diyen Belediye Başkanımız Selahattin Ekicioğlu, alt yapısı tamamlan ve kaldırım, yol asfaltlama, alışmaları devam eden Kırşehir Sanayi Çarşısının modern bir çarşı görünümüne kavuşacağını ifade etti.

Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, “Yaklaşık 20 yıldır Kırşehir Sanayi Çarşısının alt yapı sorunları vardı; elektrikti, kanalizasyondu, yağmur hattıydı… bunlar çözüldükten sonra biz Kırşehir Belediyesi olarak sıcak asfalt çalışmalarımıza başladık. Kılıçözü Sanayi Sitemiz, özellikle üretim yapan Sanayi kesimimiz şehrimizin üretimde en önemli unsurlarından bir tanesi. Alt yapıyı tamamladık ve şu anda da kaldırım, yol asfalt çalışması sürüyor. Çalışmalar hayata geçtikten sonra en az 20-30 yıl Kırşehir Sanayi Çarşısının bir ihtiyacı kalmayacak.

Kırşehir Sanayi Çarşısının en ufak bir sorunu kalmayacak ve daha modern daha Kırşehir esnafına yakışır, üretime yakışır bir Sanayi Sitesi olacak” diye konuştu. (HABER MERKEZİ)