AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal, Kırşehir halkına teşekkür etti:

“Kazanan Türkiye, kazanan Kırşehir oldu”

 

Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimlerini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın tekrar kazanmasının ardından, AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal, destek veren herkese teşekkür etti.

AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal, Türkiye Yüzyılını başlatan hemşerilerine teşekkür ederek, hiç kimsenin kaybetmediği seçimi tamamladıklarını dile getirdi.

Seçim gecesi parti önünde ve Cacabey Meydanında Kırşehirlilerle bir araya geldiklerini, coşkuyla herhangi bir taşkınlık yapmadan kutladıklarını anlatan Ünsal, 21 yıldır milletin kendilerine verdiği destekle hizmetlerini sürdürdüklerini aktardı.

“KAZANAN TÜRKİYE, KAZANAN KIRŞEHİR OLDU”

Başkan Ekicioğlu’ndan İmamoğlu’na kutlama Başkan Ekicioğlu’ndan İmamoğlu’na kutlama

Ünsal, şunları kaydetti:

“Gerek 14 Mayıs’ta gerekse 28 Mayıs’ta oy kullanarak, demokrasimizi yerine getiren tüm vatandaşlarımıza teşekkür ederek, AK Partimize destek olan herkesi ise kutluyorum. Bizler kimseye kızgın ya da kırgın değiliz, seçim atmosferini atlatarak Kırşehir için Türkiye için çalışmayı sürdüreceğiz. Çünkü Türkiye'ye yüzyılını başlatan bu seçimler ile birlikte Kazanan Türkiye, Kazanan Kırşehir oldu. Milletimiz güven ve istikrarı seçmiştir. Kimsenin kaybetmediği, Türkiye'nin dünyada sayılı başarılara sahip ender ülkelerden birisi olmayı sürdüreceği günlere hep beraber Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile devam ediyoruz. Tüm hemşerilerimizle birlikte yürümeye, birlikte çalışmaya devam edeceğiz.

“CUMHUR İTTİFAKI ÜYELERİMİZE TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde zaferle çıkmayı nasip eden rabbime sonsuz hamdolsun. Cumhur İttifakı üyelerimize teşekkür ediyorum. Tüm hemşerilerimize vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür ediyorum. Rabbim Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a yol arkadaşı olmayı nasip etti. Herkesten Allah razı olsun. Rabbim bizlere, çıktığımız her seferi zaferle neticelendirmeyi nasip etsin. Cumhurbaşkanımızın işaret ettiği gibi bundan sonraki hedefimiz yerel seçimlerdir. Allah’ın izniyle bir sonraki zaferimiz Kırşehir Belediyesi olacaktır.”

Bu arada AK Parti Kırşehir Milletvekili Necmettin Erkan ise seçimlerde destek olan herkese teşekkür etti.

Erkan, “Kırşehir vatanını, maneviyatını, ülkesini sever demiştik. Kırşehir bizi mahcup etmedi, hepinizden Allah razı olsun. Kimsenin kaybetmediği bu seçimlerle birlikte Türkiye Yüzyılını inşallah sizlerle beraber yapıyoruz. Kırşehir’de bunu hep birlikte gerçekleştireceğiz. 7 gün 24 saat Cumhur ittifakımızla beraber Kırşehir için çalışacağız, hizmet edeceğiz.” dedi. (HABER MERKEZİ)

Editör: Çiğdem Sönmez