Başkan Ekicioğlu: “Söz verdik yapıyoruz; her şey Kırşehir için”

 Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu’nun “Girilmedik mahalle bırakmayacağız!” sözünden hareketle, alt yapısı tamamlanan birçok noktada sıcak asfalt serimi ve çevre düzenlemesi yapılmaya devam edilirken, bu çerçevede halkın faydalanabileceği yeşil alanlar da çoğalıyor.

Yıllardır kimsenin el atıp doğru dürüst hiçbir hizmetin gitmediği mahalle, cadde ve sokaklara al atan Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, halktın takdirini kazanıyor. Bu çerçevede geçtiğimiz sezon alt yapısını gerçekleştirdiği pek çok noktada sıcak asfalt serimi gerçekleştirdiklerini söyledi.

Başkan Ekicioğlu, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada şunları ifade etti:

Kuruyemişçilerde yoğun mesai Kuruyemişçilerde yoğun mesai

“Bugüne kadar yol ve kaldırım yapım çalışması için dokunulmayan pek çok bölgeye el atan Kırşehir Belediyesi, vatandaşların mağduriyetini gidererek rahat ve konforlu bir ulaşım imkanına kavuşması gereken bölgelerdeki çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Biz, Kırşehir halkının her şeyin en iyisine layık olduğunu düşünüyor ve onlardan aldığımız güçle de çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu kapsamda sıcak ve soğuk asfalt serim işlemlerimiz 2023’te daha da arttırılacak. Yaptığımız çalışmalar neticesinde Kazankaya Mevkii ve Arif Ekici Caddesi de yeni görünümüne kavuştu. Kırşehir halkına hayırlı olsun.

“Biz Kırşehir Belediyesi olarak alt yapı ile birlikte üst yapı çalışmalarına önem veriyoruz. Yaptığımız çalışmalarda sade yol ve kaldırımla sınırlı kalmıyor, yeşil alanlarımızı da çoğaltarak peyzaj çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Amacımız Kırşehir’i daha modern ve örnek bir şehir kimliğine kavuşturmaktır.” (HABER MERKEZİ)

Editör: Çiğdem Sönmez