İYİ Parti Kırşehir Belediye Başkan Adayı Ufuk Cengiz’in bilboardlardaki tanıtım reklamları henüz kimliği belirlenemeyen kişiler tarafından yırtıldı.

Saha çalışmaları kapsamında Kırşehir’in her noktasına ulaşmayı hedefleyen Başkan Adayı Ufuk Cengiz vatandaş ziyaretleri sırasında karşılaştığı manzara ile şaşkına döndü.

Bilboardlardaki tanıtım reklamlarının parçalandığını gören İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Ufuk Cengiz, üzüntüsünü ve şaşkınlığını “Ayıp Gerçekten Ayıp. Biz bu memlekete hizmet etmeye geldik. Resmimizi yırtabilirsiniz, ama izimizi nasıl sileceksiniz" sözleriyle dile getirdi.

Siyasete hızlı bir giriş yaparak her kesim insan ile bir araya gelen Ufuk Cengiz, Kırşehir siyasetinde güzel bir çıkış yakaladı. Siyasette yeni yüzlere ve temiz insanlara özlem duyan Kırşehir halkı Cengiz'in başta kişiliğini ve projelerini çok sevdi.

Siyaset sahnesinde dengeleri değiştirecek bir yolda ilerleyen Cengiz, siyasi sataşmaların devam ettiğini, ancak engel olamayacaklarının da altını çizdi. İYİ Parti Kırşehir İl Başkanı Zafer Satılmış ise sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada yaşanan olaya tepki gösterdi.

Başkan Zafer Satılmış, "Saygısız korkaklar,Gücünüz bilbord yırtmaya yeter. Sahadaki güzel geri dönüşler, gayet başarılı seçim çalışmaları ve en önemlisi milletimizin bize verdiği desteği gören çapsızlar, Kırşehir Belediye Başkan Adayımız Ufuk Cengiz’in bilbordlardaki reklamlarını yırtıyor (yada yırttırıyor). Memleketimin insanına bu yakışmadı yakışmıyor. Bu ne muhalefet, ne de seçim. Tamamen KARAKTERSİZLİK.Bunu yapan saygısız korkaklara sormak istiyorum Sadece resmimizi bilbordlardan yırtarsınız, Peki milletimizin gönlünden izimizi nasıl sileceksiniz, çıkaracaksınız. Bizi seven bu memlekette iz bırakacağız, çalışacağız. Başaracağız" ifadelerini kullandı. (HABER: FAHRETTİN TOKER)

BOZTEPE’DE BELEDİYE CHP’DEN MHP’YE GEÇTİ BOZTEPE’DE BELEDİYE CHP’DEN MHP’YE GEÇTİ