Kaman Kaymakamı Nurullah Kaya ilçe ve köy ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor.

Çeşitli köy ve ilçe merkezinde ziyaretlerde bulunun Kaymakam Nurullah Kaya, Belediye Başkanı Necati Çolak ile İlçe merkezinde bulunan Meydan Taksi durağını ziyaret etti.

Doğan Boz hayatını kaybetti Doğan Boz hayatını kaybetti

         Kaymakam Nurullah Kaya, ziyaretten dolayı memnuniyetlerini ifade eden taksicilere, işlerinde bol kazançlar ve kolaylıklar diledi.

         Kaymakam Kaya ziyaretlerinin devamında İlçe Özel İdaresi Müdürü Menderes Doğan ve İlçe Jandarma Komutanı Mustafa Akgül ile Ömerhacılı Köyüne ziyaret gerçekleştirdi.

Ömerhacılı Köyü Muhtarı Bayram Özdemir tarafından karşılanan Kaymakam Nurullah Kaya, köyde market işleten esnafı ziyaret etti ve sonrasında muhtarlık binasında ve kütüphanede incelemelerde bulundu. 

Kaymakam Kaya bir diğer ziyaretini de Belediye Başkanı Necati Çolak ve ilgili kurum amirleri ile Kurancılı Kasabasında gerçekleştirdi.

15 Temmuz Gazisi İsa Pirihan’ın babası Hüseyin Pirihan’ın cenaze töreni ve taziyesine katılan Kaymakam Nurullah Kaya, cenaze yakınlarına başsağlığı diledi ve ardından Şehit Mustafa Atasoy’un abisi Burhanettin Atasoy’u evinde ziyaret ederek, devlet olarak her zaman yanlarında olduklarını ifade etti.

Kasabada vatandaşlar ile bir araya gelip sohbet eden Kaymakam Nurullah Kaya, esnafları da ziyaret ederek bereketli ve bol kazançlı günler diledi. (HABER MERKEZİ)