HER LOKMASI HAYAT BULUYOR HER LOKMASI HAYAT BULUYOR

TOBB İl Kadın Girişimciler İç Anadolu Bölge Toplantısı için Kırşehir'de bulunan İl Kadın Girişimciler Başkanları, TSO Başkanı Mustafa Yılmaz, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Kırşehir Kadın Girişimciler Başkanı Hatice Kangal ile birlikte 9 Mayıs 2023 Salı günü Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu’nu ziyaret ettiler.

Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, aralarında Kırşehir Kadın Girişimciler Başkanı Hatice Kangal ve TSO Başkanı Mustafa Yılmaz ile TSO Yönetim Kurulu üyelerinin de bulunduğu ziyarette, İç Anadolu Bölge Toplantısı için Kırşehir'de bulunan İl Kadın Girişimciler Başkanlarıyla hem ilimizin hem bölgemizin hem de ülkenin genel durumuyla ilgili görüş alış verişinde bulundu.

Başkan Ekicioğlu, ekonomik anlamda kendi ayakları üzerinde duramayan bir ülkenin dışarıya bağımlılıktan kurtulamayacağını ifade ederek bu noktada kadın girişimcilerin yapmış oldukları çalışma ve faaliyetlerin de önemine dikkat çekti.

Başkan Ekicioğlu, TOBB İl Kadın Girişimciler İç Anadolu Bölge Toplantısı için Kırşehir'de bulunan İl Kadın Girişimciler Başkanlarına çalışmalarında başarılar diledi. (HABER MERKEZİ)