Vali Şentürk, Mucur'da muhtarlarla buluştu

Kırşehir Valisi Necati Şentürk, Mucur’u ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Mucur Kaymakamı Arif Yalçın tarafından karşılanan Vali Necati Şentürk, İlçe Halk Eğitim Merkezi’nde düzenlenen toplantıda din görevlileri ve muhtarlar ile bir araya gelerek onların sorunlarını ve taleplerini dinledi.

Vali Şentürk, Mucur'da muhtarlarla buluştu

Kırşehir Valisi Necati Şentürk, Mucur’u ziyaret ederek incelemelerde bulundu.


Mucur Kaymakamı Arif Yalçın tarafından karşılanan Vali Necati Şentürk, İlçe Halk Eğitim Merkezi’nde düzenlenen toplantıda din görevlileri ve muhtarlar ile bir araya gelerek onların sorunlarını ve taleplerini dinledi.


Konuşmasında, toplantılarda Mucur’un her yönüyle ele alınacağını ifade eden Vali Necati Şentürk, Mucur’un konumu itibari ile ilimiz için önemli bir ilçe olduğunu söyledi. 2014 Yılı yatırımları ile Mucur’un eğitim, kültür ve sosyal durumunu bu toplantıda değerlendireceklerini belirten Vali Necati Şentürk, “Aynı zamanda 2015 Yılı Çalışma Programını da bu toplantıda belirleyeceğiz. Muhtarlarımız vatandaşlarımızla aramızdaki en önemli bağdır. Muhtarlarımızdan vatandaşlarımızın sorunlarını bizlere iletmelerini istiyoruz. Çevrenizdeki yardıma muhtaç insanlarımızı mutlaka bizlere bildirin ki   biz de sorunlara çare bulalım” dedi.


Daha sonra Mucur Belediyesi’ni ziyaret eden Vali Necati Şentürk, Belediye Başkanı Ali Şahin’den çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Vali Şentürk, Mucur gezisinde Garnizon Komutanı Jandarma Albay Murat Bulut, İl Emniyet Müdürü Sıtkı Akgül, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Bektaş Aydoğan ile yatırımcı daire müdürleri de hazır bulundu.

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2015, 14:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER