Geldiği günden bu yana sık sık okulları ziyaret ederek yerinde incelemeler yapan İl Millî Eğitim Müdürü Yasin Gülşen, ülkemiz eğitim sistemine katkı sunan özel okullarımızı Özel Öğretim Kurumları Şube Müdürü Murat Yetiş ile birlikte ziyaret etmeye devam ediyor.

         Kırşehir'de bulunan Özel Kırşehir Simya Fen ve Anadolu Lisesi, Özel Kırşehir Anadolu Lisesi ve Özel Kırşehir Bil Kolejinde öğrenci ve öğretmenleri ile bir araya gelen İl Milli Eğitim Müdürü Yasin Gülşen, öğretmenler odasında öğretmenlerle, sınıflarda ise öğrencilerle keyifli sohbetler gerçekleştirdi. İl Millî Eğitim Müdürü Yasin Gülşen, "Geleceğimizin teminatı her öğrencimiz birer hazinedir. Biz öğretmenlerin görevi de bu hazinelerin kendilerini keşfetmesini sağlamaktır" ifadelerini kullandı.

İçişleri Bakanlığı Kaymakam  Adaylığı Giriş Sınavı yapıldı İçişleri Bakanlığı Kaymakam Adaylığı Giriş Sınavı yapıldı

         İl Müdürü Gülşen, idareci ile öğretmenlere okul düzeni ve okula devam konusunda aldıkları önlemler için teşekkür etti.

Özellikle 12. sınıf öğrencilerin okula devam konusunda sorun yaşanmaması gerektiğinin altını önemle çizen İl Millî Eğitim Müdürü Gülşen, ülkemiz ve şehrimiz eğitim sistemine olan katkılarından dolayı öğretmenlerimize teşekkürlerini iletti. (HABER MERKEZİ)