Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

“2024 yılında tüm hemşehrilerimize öncelikle sağlık ve mutluluklar diliyorum. Çocuklarımızın yataklarına aç girmedikleri, savaşsız ve sömürüsüz bir dünya özlemiyle nice yıllara” diyorum diyen Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, 2024 yılı için yayınladığı mesajında şunları ifade etti.

 “Başta Kırşehirli hemşehrilerimiz olmak üzere, tüm insanlığın sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir yıl geçirmesini temenni ediyorum.

"Üreticiden Sofraya" projesi büyük beğeni topladı "Üreticiden Sofraya" projesi büyük beğeni topladı

“Sevinçlerimizle, acılarımızla ve anılarımızla bir yılı daha geride bırakıyor, aydınlık ve mutlu yarınlara ulaşma umutlarımızı canlı tutarak 2024 yılını karşılıyoruz. Her yeni bir yıl önümüze çıkan problemleri aşmak, sorunları çözmek ve mutlu yarınlara ulaşmak için umutlarımızı güçlendirir, beklentilerimizi artırır. Geride bıraktığımız 2023 yılının muhasebesini yaparken yeni yılın da bir önceki yıla göre daha iyi geçmesi için neler yapılması gerektiğini planlarız. İlimiz ve ülkemiz adına önemli gelişmelerin yaşandığı; üzüntü ve sevinçleriyle bir yılı daha geride bırakırken, yeni bir yıla umutla giriyoruz.  Kırşehir’imizi daha güzel yarınlara taşımak için yaptığımız çalışmaların verdiği heyecanı, sevinci ve gururu hep birlikte yaşadığımız 2023 yılını geride bırakıyoruz.  Bu duygu ve düşüncelerle 2024 yılının sevginin, saygının, barışın, kardeşliğin ve güzelliklerin paylaşıldığı bir yıl olmasını diliyor, başta Kırşehirli hemşehrilerimiz olmak üzere, tüm insanlığın sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir yıl geçirmesini temenni ediyorum.”(HABER MERKEZİ)

Editör: Fahrettin Toker