Milli Yol Partisi Genel Başkan Başdanışmanı Şevket Göçmen:

 

BBP LİDERİ DESTİCİ KIRŞEHİR'E GELİYOR BBP LİDERİ DESTİCİ KIRŞEHİR'E GELİYOR

“Hedefimiz şeffaf, girişimci ve üretken belediyeciliktir”

 

Milli Yol Partisi Genel Başkan Başdanışmanı Şevket Göçmen, parti olarak belediye seçimleri hazırlıklarına devam ettiklerini ve Kırşehir ve tüm Türkiye'de il ve ilçelerinde adaylarının milletle kucaklaşacağını söyledi.

Siyasetin yerelden tabana şeffaf bir şekilde sürdürülebilir olmasını,millete hesap verilebilir bir yönetim şekliyle milletin karşısına çıkacaklarınıbelirten Başdanışman Göçmen, “Halkımız için birçok proje hazırladık. BunlardanAyna Meclisleri, Şeffaf Aile, Hedef sensin çocuk, Üretimde hayat hayatta sensin, Finansta öncülük, Çağın girişimcisi çocuk gibi tam 34 projeyle hizmet,21 projeyle yönetimde adalet 11 projeyle uygulanacak liyakat çalışması diye yola çıktık. Kırşehir için gerçek anlamda ülkücü, milliyetçi, demokrat bir adayla milletin karşısına çıkacağız. Kırşehir’de ses getirecek bir çalışmaya imza atacağız. Yakın bir tarihte tüm il merkez ve ilçe belediye başkan adaylarını açıklayacağız ve merkezdeki adayımızı sabırsızlıkla bekleyen milletimize, ülkücü, milliyetçi,demokrat milletle el ele yürüyecek, belediyeyi halkıyla ortak akılla yönetecek bir adayla hareket edeceğiz” dedi.

Milli Yol Partisi Başdanışmanı Şevket Göçmen, “Milletimiz Milli Yol Partisi’ne kokuşmuş siyasetten uzak, yaşanabilir bir ülke, yaşanabilir bir kent için gelecek için artık, Muhsin Başkanın arkadaşlarını görecektir diyor, tüm halkımıza yaklaşan seçimlerde sandığa giderek görevlerini yapacağına inancımız tamdır inanıyoruz”diye konuştu. (HABER: İLKNUR ÖNCÜ)

Editör: Çiğdem Sönmez