DUMAN, “BİZLERİ YALNIZ BIRAKMAYIN” DUMAN, “BİZLERİ YALNIZ BIRAKMAYIN”

KIRŞEHİRLİ gençlerin, ikinci evi haline gelen ve sosyal aktiviteleri konusunda kendilerinin gelişimine katkı sağlayan Kırşehir Cacabey Gençlik Merkezinde öğrenciler, hem kitap okuyorlar, hem de boş vakitlerini değerlendiriyor.

Gençlik ve Spor Bakanlığının Kitap Okuma Halkaları Projesi kapsamında konuk oldukları aileyle kitap okuyor.

Gençlik merkezi üyeleri, Kitap Okuma Halkaları Projesi kapsamında kent merkezinde yaşayan Hülya Turgut'un evine misafir oldu. Gençler, ziyarette aileyle Ahmet Haşim’in "Bize Göre" adlı eserini okuyarak, sonrasında değerlendirme yaptı.

Gençlik Merkez liderlerinden Semra Korkmaz, yaptığı açıklamada, proje kapsamında önceden kitap verdikleri aileleri ziyaret ederek birlikte kitap okuduklarını, sonrasında da bu kitabın değerlendirmesini yaptıklarını belirtti.

Kendilerini evlerine kabul ettikleri için Turgut Ailesi'ne teşekkür eden Korkmaz, kent merkezinde bu tür etkinliklere devam edeceklerini ifade etti.

Korkmaz'ın kitap seti hediye ettiği Hülya Turgut da kitap okumalarına vesile oldukları için Cacabey Gençlik Merkezi üyelerine teşekkür etti ve kitap okumanın faydalarına değindi.

 (HABER MERKEZİ)