Milletvekili Necmettin Erkan gazetemize açıkladı:

 “HASTENİMİZİN SORUNLARI ÇÖZMEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

 

Türkiye'den yılın ilk yarısında 69 milyon 123 bin dolar kuru domates ihracatı Türkiye'den yılın ilk yarısında 69 milyon 123 bin dolar kuru domates ihracatı

Gazetemiz "Kırşehir Çiğdem”in 12 Haziran tarihinde yazdığı “Kırşehir'de Halkın Sağlığı Allah'a Emanet!” başlıklı  haberin ardından Milletvekili Necmettin Erkan gazetemize bir açıklama yaptı.

Geçtiğimiz günlerde Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’yı ziyaret ederek Kırşehir’deki sağlık kuruluşlarının sorunlarını dile getiren AK Parti Kırşehir Milletvekili Necmettin Erkan başta doktor açığı olmak üzere  Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesindeki eksikliler, sorunlar ve çözüme kavuşturulması gereken konular hakkında görüşmeler yaptı.

Milletvekili Necmettin Erkan, “AK Parti Hükümeti olarak üzerimize ne düşerse yapıyoruz. Kırşehir'e her geldiğimde hastaneyi sürekli ziyaret ediyor ve hastane yönetimiyle görüşüyorum. Hastalar ve vatandaşlarla görüşerek şikâyetlerini dinliyorum. İnşallah Hastaneyle ilgili sorunları çözüme kavuşturacağız” dedi.

Milletvekili Erkan, sadece Kırşehir Eğitim ve  Araştırma Hastanesi’yle değil Kırşehir'in tüm sorunlarıyla ilgilendiğini, Bakan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile zaman zaman görüşerek taleplerini dile getirdiğini, Kırşehir'in sorunlarını çözmek ve vatandaşa yardımcı olmak konusunda emeğini esirgemeyeceğini sözlerine ekledi.

 

 

Muhabir: (HABER: FAHRETTİN TOKER)