CHP İl Başkanı Genç’ten Kurban Bayramı mesajı

CHP İl Başkanı Genç’ten Kurban Bayramı mesajı

CHP İl Başkanı Genç’ten Kurban Bayramı mesajı

Genç: “Kurban Bayramı’nın sevgiye, 
barışa, kardeşliğe hoşgörüye ve güzel 
yarınlara umut olmasını diliyorum”

CHP Kırşehir İl Başkanı Baran Genç, 20-24 Temmuz tarihleri arasında kutlanacak Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Mesajında, Kurban Bayramı’nın sevgiye, barışa, kardeşliğe hoşgörüye ve güzel yarınlara umut olması temennisinde bulunan İl Başkanı Baran Genç, şunları söyledi:
“Bayramlar insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştığı, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. İnsanı insan yapan ve bütün erdemlerin birlikte yaşandığı dini bayramlarımızdan birisi olan Kurban Bayramı’nın sevgiye, barışa, kardeşliğe hoşgörüye ve güzel yarınlara umut olmasını diliyor nice bayramlara ulaşmasını temenni ediyorum.
“Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle bu mübarek günlerin, bütün halkımıza, ülkemize,  Kırşehir halkına, tüm insanlığa huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum.” (HABER: BEYHAN BALLI)
 

Güncelleme Tarihi: 15 Temmuz 2021, 17:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER