OKUL Sporları Faaliyet Programı’nda yer alan 16-18 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Futsal Yıldızlar (Erkek-Kız) Grup Yarışmaları Kırşehir ev sahipliğinde 200’ün üzerinde sporcu ve antrenörlerin katılımı ile Kırşehir Spor Salonu ve BESYO Spor Salonu’nda gerçekleştiriliyor.

‘Profesyonel Futbolcu Sözleşmelerinde Güncel Uyuşmazlıklar’ sempozyumu gerçekleştirildi ‘Profesyonel Futbolcu Sözleşmelerinde Güncel Uyuşmazlıklar’ sempozyumu gerçekleştirildi

Müsabakaya 8 ilden (Aksaray, Ankara, Antalya, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Konya, Nevşehir) gelecek sporcular kıyasıya yarışacaklar.

Açılış seremonisine katılan Kırşehir Gençlik ve Spor İl Müdürü Numan Nafiz Şahin, “Okul sporları ile sporun tabana yayılması, gençlerimizin daha fazla müsabakalara katılmalarının sağlanması geleceğin yetenekli yıldız sporcularının kulüplerimizin ve milli takımlarımızın alt yapılarını oluşturarak ülkemiz sporuna kazandırılması aynı zamanda da gençlerimizde kardeşlik, yardımlaşma, centilmenlik, kaynaşma ve hoş görü değerlerinin ön plana çıkarılmasını sağlamaktır. Okul sporları faaliyetlerinde yapılan müsabakalar neticesinde sizlerin içerisinden yetenekli sporcularımızın ve geleceğin yıldızlarının çıkacağına eminim. Bu duygu ve düşüncelerle hepinize tekrardan hoş geldiniz diyor, müsabakalarda başarılar diliyorum” dedi.

(HABER: SALİH HANÇER)