QNB Finansbank Kırşehir Şubesi Müdürlüğü’ne Fatih Sezikli getirildi.

         1980 Çorum doğumlu olan Fatih Sezikli, 2004 yılında Finansbank Genel Müdürlüğü’nde çalışmaya başladı. Genel Müdürlük ve Bölge Müdürlüklerinde çeşitli görevlerde bulunan Sezikli, 2013 yılında Amasya’nın Merzifon Şubesi’ne Müdür olarak atandı.

         İki çocuk babası olan Sezikli bu görevini 10 yıldan fazla bir süreyle yürüttü ve 10 Ocak Gazeteciler Günü’nde QNB Finansbank Kırşehir Şubesi’ne Müdür olarak atandı.

         Türkiye’nin en önemli ve büyük özel bankalarından birisi olan QNB Finansbank’ın Kırşehir Şubesi’ne atanmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Fatih Sezikli, “Kırşehir’i başarıya taşıyacak her bireysel ve ticari planının mimarı olmak vizyonumuzla çalışmalarımıza devam edeceğiz. Kırşehir’de bize dokunan herkesin ihtiyacını anlayıp doğru çözümler üreterek, mutlak başarıyı hedefleyen ve yaşam boyu sürecek memnuniyete dayalı bir ortaklık kurmak misyonumuzla bankamızı Kırşehir’de akla gelen ilk banka haline getirmek için bütün gücümüzü ortaya koyacağız. Bu nedenle bankacılık ve finans sektöründe Kırşehir halkına en iyi hizmeti arzuluyoruz” ifadelerini kullandı.

Sağlık Bakanlığına 27 bin personel yerleştirme sonuçları açıklandı Sağlık Bakanlığına 27 bin personel yerleştirme sonuçları açıklandı

QNB Finansbank Kırşehir Şubesi, kısa bir süre önce Ahievran Mah. 732 Sokak, Aşıkpaşa Bulvarı, Ergün İş Merkezi No. 15/A (İstikbal Mobilya Karşısı) Adresindeki yeni yerinde faaliyet gösteriyor.

         “Kırşehir Çiğdem” olarak QNB Finansbank Kırşehir Şubesi Müdürü Fatih Sezikli’yi kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz. (HABER:İLKNUR ÖNCÜ)