İl Sağlık Müdürlüğü’nde  KADES eğitimleri sürüyor İl Sağlık Müdürlüğü’nde KADES eğitimleri sürüyor

 

Kırşehir Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezi emeklileri yemek programında bir araya getirdi.

Tüm Emekliler Derneği Kırşehir Şubesi'nin Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezi'ndeki dayanışma yemeğine Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Başkan Yardımcısı Nuri Araz, Emekliler Derneği Genel Başkanı Satılmış Çalışkan, Tüm Emekliler Derneği Kırşehir Şube Başkanı Necdet Işıklı ve ilimiz emeklileri katıldı.

Merkezi yönetimden beklentilerinin karşılanması dileğiyle tüm emeklilere saygılarını sunarak konuşmasına başlayan Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, “Emeklilerimiz bizlerin baş tacıdır. Onlara ne yapsak azdır. Ancak onların şu an büyük ekonomik sıkıntı içinde oldukları da görüyor ve biliyoruz. Umarız bu sorunlar artık çözümlenir” dedi.

Tüm Emekliler Derneği Kırşehir Şube Başkanı Necdet Işıklı de yaptığı konuşmada, “Kıymetli emeklilerimiz bizim dernek olarak siyasetle uğraşmak gibi bir derdimiz yok ekmek mücadelesi veriyoruz, hükümette hangi partiden olursa olsun.Kırşehir  Emekliler Derneği olarak mücadelemizi sürdürüyoruz kapımız herkese açık.Bizlerde isterdik iyi bir lokalimiz olsun üyelerimizle de yurt turları yapalım. Maalesef pahalılık belimizi büküyor” ifadelerini kullandı.  (HABER: İLKNUR ÖNCÜ)