Kırşehir Belediyesi’nin “Askıda Fatura” Dayanışma Kampanyası adıyla ekonomik olarak zor günler geçiren ve su faturasını ödemekte güçlük çeken vatandaşlarımız için başlattığı kampanya devam ediyor.

İhtiyaç sahibi vatandaşlarımız ile hayırsever vatandaşlarımız arasında köprü görevi gören “Askıda Fatura Kampanyası” ile ilgili bir açıklama yapan Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu şunları söyledi:

Doğan Boz hayatını kaybetti Doğan Boz hayatını kaybetti

“Bilindiği üzere Kırşehir Belediyesi olarak “Askıda Fatura” adıyla kampanya başlatarak ihtiyaç sahibi ailelerimiz ile hayırsever vatandaşlarımız arasında köprü görevi gören bir uygulamayı hayata geçirmiştik. Askıda Fatura kampanyamız ile isteyen hayırsever hemşehrilerimiz su faturasını ödeyemeyen ihtiyaç sahibi ailelerimizin su faturasını ödeyebiliyorlar.Hayırsever hemşehrilerimizi ve kurumlarımızı “alan elin veren eli görmediği” bu dayanışma kampanyamıza katılmaya davet ediyor, kampanyaya duyarlı olan tüm hemşehrilerimize de teşekkür ediyorum.”

Kırşehir’de Askıda Fatura Kampanyasına katılmak isteyenler Kırşehir Belediyesi’nin www.kirsehir.bel.tr adresinden Askıda Fatura sekmesine giriş yaparak kampanyaya katlım sağlanabiliyor. (HABER MERKEZİ)