Rektör Yardımcısı Kurt,  İl Koordinasyon Kurulu’nda  Üniversitedeki değişimleri anlattı 

Rektör Yardımcısı Kurt,  İl Koordinasyon Kurulu’nda  Üniversitedeki değişimleri anlattı 

Kırşehir Valiliği tarafından belirli aralıklarla yapılan ve ilimiz kurum ve kuruluşlarının çalışmalarının paylaşıldığı İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı 5 Nisan 2021 tarihinde gerçekleşti. Valilik Toplantı Salonunda ve Vali İbrahim Akın’ın başkanlığında yapılan toplantıda Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Kurt, üniversitedeki değişimleri ve gelişmeleri anlattı.
Toplantıda büyüyerek gelişen Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi’nin fiziki gelişmeleri ve genel durumu hakkında bir sunum yapan Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Kurt, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinin eğitimi, kalitesi, projeleri ve gelişmişliği ile adından söz ettiren bir üniversite olması için çalışmaların aralıksız devam ettiğini anlattı. 
Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi’nin 2022-2026 Stratejik Plan görüşmelerinin gerek iç paydaşlarla gerekse de dış paydaşlarla planlanmasının yapılmaya başlandığını belirten Prof. Dr. Mustafa Kurt, paydaşların görüş ve önerilerine önem verdiklerini, “Cumhurbaşkanlığı Programı”ndan da faydalanarak stratejik plan çalışmalarını sürdürdüklerini dile getirdi.
Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi’nin yaşanan akademik gelişmelerden, açılan ve yeni kurulan birimlerden ve öğrenci alımlarından da bahseden Prof. Dr. Mustafa Kurt, lisansüstü eğitim imkânı ile öğrencilere dünyanın kapılarını açtıklarına da değindi. Günden güne büyüyen, alanında uzman ve seçkin akademik kadrosu ile öğrencilerin gelişiminin yakından takip edildiğini vurgulayan Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Kurt, eğitimde kalite çalışmalarının da hız kesmeden devam ettiğini sözlerine ekledi. (HABER MERKEZİ)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER