“Mutlu ve huzurlu bir yaz  tatili geçirmenizi diliyorum” 

“Mutlu ve huzurlu bir yaz  tatili geçirmenizi diliyorum” 

Başkan Ekicioğlu, yaz tatiline giren öğrencilere seslendi:
“Mutlu ve huzurlu bir yaz 
tatili geçirmenizi diliyorum” 

Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu yarın sona erecek olan 2020-2021 eğitim-öğretim yılı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Başkan Ekicioğlu, tüm eğitim camiasına, öğrenci ve velilere mutlu ve huzurlu bir yaz tatili geçirmeleri temennisinde bulundu. 
Başkan Ekicioğlu mesajında şunları ifade etti:
“Maalesef 2020-2021eğitim-öğretim yılını da Pandemi koşulları nedeniyle buruk bir şekilde geride bırakarak yaz tatiline giriyoruz. Ancak geleceğimizin teminatı olan sevgili öğrencilerimiz sizler bu zor koşullara rağmen üzerinize düşeni fazlasıyla yerine getirdiniz. Çocuklarımıza ve onların başarısı için gece gündüz demeden çalışan sevgili öğretmenlerimize ve velilerimize de sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Yaşanan bu zor sürecin ardından tüm eğitim camiasına, öğrenci ve velilere mutlu ve huzurlu bir yaz tatili geçirmelerini diliyorum.
“Çocuklarımızdan da özellikle tatilde hak ettikleri bir şekilde dinlenmelerini istiyorum. Öğrencilerimizin yaz tatillerini iyi bir şekilde değerlendirebilmeleri için Kırşehir Belediyesi bünyesinde açılan Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezi, Aile Yaşam Merkezi ve Mahalle Konaklarımızdaki yaz kurslarımıza katılmalarını bekliyorum. Bugün tatile girecek olan olan öğrencilerimiz başta olmak üzere, onların başarısında çok önemli paya sahip olan öğretmenlerimizin ve velilerimizin iyi bir tatil dönemi geçirmelerini temenni eder, sevgilerimi sunarım.” (HABER MERKEZİ)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER