TFF 2’nci Lig Kırmızı Grup 33’üncü hafta maçında Kırşehirspor’un bugün kendi sahasında oynayacağı Vanspor maçını yönetecek hakem triyosu açıklandı.

Merkez Hakem Kurulu’ndan (MHK) yapılan açıklamaya göre Kırşehirspor’un kendi saha ve seyircisi önünde karşılaşacağı Vanspor maçını İstanbul bölgesi B Klasman Hakemlerinden Oğuzhan Uğurlu yönetecek.

KIRŞEHİRSPOR, TAÇ TAKACAK KIRŞEHİRSPOR, TAÇ TAKACAK

Uğurlu’nun zorlu 90 dakikada yardımcılıklarını ise İstanbul bölgesi B Klasman Yardımcı Hakemlerinden Önder Çalış, Çağrı Ateş yaparken, karşılaşmanın 4’üncü hakemi olarak ta yine İstanbul bölgesi C Klasman Hakemi Sercan Yılmaz atandı.

Bugün saat 15.00’te Ahi Stadyumu’nda oynanacak olan karşılaşmanın gözlemciliğini Ahmet Cengiz Duman, temsilciliklerini ise İbrahim Alper Gümüş, Taner Şanver yapacak.

Öte yandan bugün oynanacak olan Kırşehirspor, Vanspor maçını yönetecek olan karşılaşmanın İstanbul bölgesi hakemi Oğuzhan Uğurlu, daha önce yeşil-beyazlı temsilcimizin 2 kez maçında görev yapmıştı. Kırşehirspor, Oğuzhan Uğurlu’nun yönettiği 2 maçı da kazandı.

Yeşil-beyazlı ekibimiz 22 Nisan 2021 tarihinde kendi sahasında oynadığı Elazığspor maçından 3-0, 7 Mayıs 2022 tarihinde ise deplasmanda 4-0 mağlup ettiği Kırklarelispor maçında Oğuzhan Uğurlu, orta hakem olarak görev yapmıştı.

(HABER: SALİH HANÇER)

Editör: İlknur öncü