31 Mart tarihinde yapılacak mahalli idareler seçimlerinde Kırşehir'in Kaman İlçesi Demirli Köyü'nde Köksal Bayram da muhtarlık adaylığını açıkladı.

Yaklaşık 12 yıldır Demirli Köyü'nün köy-şehir hattında yolcu taşımacılığı yapan Köksal Bayram, köylülerin yoğun desteğiyle birlikte bu maratonda yer aldığını ve seçimi kazanması durumunda yapacağı hizmetlerle köyün her gün "bayram" havasında olacağını kamuoyuna yansıttı.

Hasan Şahin hayata gözlerini yumdu Hasan Şahin hayata gözlerini yumdu

Köksal Bayram, vatandaşların daha güçlü bir temsilcisi olmak amacıyla muhtar adaylığını açıklayarak Demirli Köyü'nün birlik ve beraberlik içinde daha yaşanabilir bir hale gelmesi için çıktığını ifade etti.

Bayram, köylülerden gelen her türlü görüş, öneri ve eleştiriyi değerli bulduğunu ifade ederek, birlikte daha güzel günler için el birliğiyle çalışma çağrısı yaptı.

Hazırladığı projelerle Demirli'nin daha yaşanabilir bir köy olması ve hizmetlerin aksamadan fazlasıyla yerine getirileceğini söyleyen Bayram, "31 Mart seçimlerinin demokratik ve ahlaki kurallar içerisinde bir seçim olmasını temenni ediyorum" dedi.

"Kırşehir Çiğdem" olarak Demirli Köyü Muhtar Adayı Köksal Bayram'a başarılar diliyoruz. (HABER: FAHRETTİN TOKER)