34 yaşındaki Armağan Behiye Tokmak’ın vefatı Diş Hastanesi’ni ve Kırşehir’i yasa boğdu…

Kırşehir Şehit Polis Hayrettin Yılmaz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi çalışanlarından Armağan Behiye Tokmak vefat etti.

34 yaşındaki Armağan Behiye Tokmak, geçen yıllarda geçirdiği Covid-19 sonrasında ciğerlerinde hasar kalmış ve kemoterapi almaya başlamıştı.

25 Kasım Cumartesi günü çalışırken aniden rahatsızlanarak Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yoğun bakıma alındı. 26 Kasım Pazar günü Ankara’ya sevk edilen Tokmak, doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamayarak vefat etti.

4 ve 8 yaşında iki çocuğu bulunan Armağan Behiye Tokmak için, yarın saat 11.15’te Kırşehir Şehit Polis Hayrettin Yılmaz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde program düzenlenecek.

Behiye Tokmak’ın cenazesi düzenlenecek programın ardından Ahi Evran Cami’nde kılınacak öğlen namazının ardından toprağa verilecek.

Kırşehir Şehit Polis Hayrettin Yılmaz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Müge Şebnem Şahin, Armağan Behiye Tokmak’ın ani vefatından duyduğu üzüntüyü belirterek, “Kendisini iş ahlakı, uyumlu çalışması ile sevdiğimiz, kıymet verdiğimiz bir personelimizdi, kendisine Allah'tan rahmet ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum.” dedi.

“Kırşehir Çiğdem” Gazetesi olarak merhumeye Allah’tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı ve sabırlar dileriz. (HABER:İLKNUR ÖNCÜ)

İsmail Ekici hayatını kaybetti İsmail Ekici hayatını kaybetti