“HALKIMIZ ‘ÇAMUR AT İZİ  KALSIN’ MANTIĞIYLA HAREKET  EDENLERİ ÇOK İYİ BİLİYOR” “HALKIMIZ ‘ÇAMUR AT İZİ KALSIN’ MANTIĞIYLA HAREKET EDENLERİ ÇOK İYİ BİLİYOR”

AK Partili Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bugün Haliç Kongre Merkezi’nde açıklayacağı iller netleşti.

Cumhur İttifakı'nda AK Parti'nin adayının destekleneceği Kırşehir'de belediye başkan adayı, 15 Ocak 2024 tarihinde açıklanacağı öğrenildi. 

lk etapta 12 büyükşehir ve 16 ilin belediye başkan adaylarını açıklayacak olan Cumhurbaşkanı Erdoğan, geri kalanını ise 15 Ocak’taki programda duyuracak. Ayrıca, ilçe belediye başkan adayları ise 15 Ocak’tan sonra belli olacak.

AK Parti'nin bugün adaylarını duyuracağı iller şöyle: “İstanbul, Kocaeli, Eskişehir, Erzurum, Denizli, Bursa, Aydın, Balıkesir, Mardin, Muğla, Samsun ve Ordu Büyükşehir belediyeleri ile Giresun, Elazığ, Artvin, Edirne, Düzce, Bitlis, Bingöl, Çanakkale, Çankırı, Kastamonu, Rize, Sinop, Tokat, Yalova, Isparta ve Bayburt. AK Parti tarafından aday gösterilecek isimlerin dün itibariyle aranarak adaylıklarının tebliğ edildiği belirtildi.

15 Ocak tarihinde açıklanacağı öğrenilen AK Parti'nin Kırşehir Belediye Başkan Adayı'nın kim olacağı merakla bekleniyor. (HABER: FAHRETTİN TOKER)