2023-2024 Eğitim-Öğretim yılı, Okul Sporları faaliyet raporunda yer alan Ortaokullar arası Küçükler Futsala katılan Çiçekdağı Şehit Öğretmen Bayram Tekin Ortaokulu güçlü rakiplerinin arasından Futsalda il 3.'sü oldu

A ve B Grubu olmak üzere toplam 8 okulun katılımıyla gerçekleştirilen Ortaokullar arası küçükler Futsal (Salon futbolu) İl Birinciliği sona erdi.

Final maçında güçlü rakibi Cumhuriyet Ortaokulu ile 1-1 berabere kalarak penaltılar sonuncunda rakibini 4-3 mağlup eden Şehit Ömer Halis Demir Ortaokulu şampiyon olmayı başardı.

Şampiyonluk maçından önce 3’üncülük 4’üncülük maçı oynandı.

3’üncülük 4’üncülük maçında 24 Aralık Atatürk Ortaokulu’nu mağlup eden Çiçekdağı Şehit Öğretmen Bayram Tekin Ortaokulu, 8 takımın arasından il 3’üncüsü olarak büyük bir başarıya imza atarak geleceğe dair olumlu mesajlar verdi.

Kitap okuma etkinliği devam ediyor Kitap okuma etkinliği devam ediyor

Şehit Öğretmen Bayram Tekin Ortaokulu, okul sporları kapsamında düzenlenen futsal turnuvasında büyük bir başarıya imza atarak küçük erkekler futsal takımı, il genelinde düzenlenen turnuvada 3. olarak hem okullarını hem de ailelerini gururlandırdı.

Okul yönetimi, bu önemli başarıyı elde eden öğrencilerini ve onları bu yolda yönlendiren Beden Eğitimi öğretmeni Demir Ali Kuzan’ı tebrik etti. Okul müdürü, "Bu başarı, öğrencilerimizin azminin ve öğretmenimizin özverili çalışmasının bir sonucudur. Onlarla gurur duyuyoruz," şeklinde konuştu.

(HABER: SALİH HANÇER)

Editör: İlknur öncü