Bakan Özhaseki, Kayseri Büyükşehir Belediyesi'ni ziyaretinde konuştu: Bakan Özhaseki, Kayseri Büyükşehir Belediyesi'ni ziyaretinde konuştu:

14 Mayıs seçimlerinde Kırşehir’de Cumhuriyet Halk Partisi’nden milletvekili aday sıralaması belli oldu.

CHP’de 8 aday adayın milletvekili aday adayı olduğu Kırşehir’deMilletvekili Metin İlhan yine birinci sıradan milletvekili adayı olurken, ikinci sıraya başarılı bir il başkanlığı dönemi geçiren Şeref Baran Genç gösterildi.

Milletvekili Metin İlhan, CHP’de 1. Sırada yeniden aday gösterilmesinin andından bir açıklama yaparak, “Çok kıymetli Kırşehirli hemşerilerim,Önümüzdeki dönem de genel başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun takdirleriyle Kırşehir'imizin TBMM'deki güçlü sesi olmaya ve milletimize hizmet etmeye devam edeceğimi siz aziz hemşerilerim ile paylaşmak isterim. Ülkemizin ve Kırşehir'imizin sorunları çok, bunun farkındayız ve tüm bu sorunları çözmeye de talibiz.Türkiye’de büyük bir emek ile geleceğe dair umudu yeşerten 13. Cumhurbaşkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun önderliğinde aydınlık yarınlara kavuşacak olan mutlu ve güçlü bir Türkiye'yi hep birlikte inşa edeceğiz” ifadelerini kullandı. (HABER: BEYHAN BALLI)