Sağlık Bakanı Fahrettin Koca da görevinden istifa etti Sağlık Bakanı Fahrettin Koca da görevinden istifa etti

Cumhuriyet Halk Partisi Kırşehir İl Başkanı olarak seçilen İsa Şahin, bugün Kırşehir Adliyesi'nden mazbatasını alarak göreve başladı.

Geçtiğimiz hafta sonu Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezi'nde gerçekleşen il kongresinde rakibine büyük bir oy farkı atarak CHP’nin yeni İl Başkanı seçilen İsa Şahin, parti yönetimi ve üyeleriyle birlikte mazbatasını alarak resmen göreve başladı.

1 Ekim Pazar günü Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezi'nde düzenlenen ve iki adayın yarıştığı il kongresini İsa Şahin kazanmıştı. Gerçekleşen kongrede 194 delegenin 150'sinin oyunu alarak İl Başkanı seçilen İsa Şahin, mazbatasını aldıktan sonra Kırşehir Adliyesi önünde bir basın açıklaması gerçekleştirdi.

İl Başkanı Şahin yaptığı açıklamada; “Geçtiğimiz Pazar günü beni destekleyen ve bana oy veren herkese teşekkür ederim. Bugün parti yönetimimiz ve üyelerimizle birlikte mazbatamızı aldık. Bundan sonra çalışmalarımıza yoğunlaşacağız” ifadelerini kullandı ve partililerin ve vatandaşların tebriklerini kabul etti.  (HABER: FAHRETTİN TOKER)

Editör: Fahrettin Toker