6 kişinin öldüğü tur otobüsü kazasına ilişkin yargılama sürüyor 6 kişinin öldüğü tur otobüsü kazasına ilişkin yargılama sürüyor

         Milli Yol Partisi Kırşehir İl başkanı Şevket Göçmen, Siyasi İşlerden Sorumlu Genel Başkan Başdanışmanı oldu.

         Kendisine böyle önemli bir görevi layık gören Genel Başkan Remzi Çayır’a teşekkür eden Şevket Göçmen, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Bir davayı, bir misyonu, bir çizgiyi yürütme adına yola revan olmuş insan topluluğu.  Hayallerinin peşinde koşma adına ömrünü Feda etmiş fedakar insanlar topluluğu. Yere düşürmeye çalışılan bir emanet, bayrak yerden kalkacak diyerek, gece gündüz 2 yıldır her şeyini feda eden alp yiğitliğindeki erenler ordusu. Eğrisiyle doğrusuyla her ne pahasına olursa olsun, elini taşın altına koyan şehit Muhsin’imin yol arkadaşları. Devlet millet çağırıyor diyerek anasının yanında oturmayan bir şehit liderin, devlet millet adına yola revan olmuş, bayrak yere düşmeyecek diyerek elini taşın altına koyan Genel Başkan ve kardeşleri, arkadaşları ve yoldaşları Nizamı Alem Ülkücüleri.

“Kuramaz, yapamaz, götüremez, yetişemez diyerek tüm engellemelere rağmen, bu uğurda il il gezen koşan çalışan özelliklede, o bir su misali illere akan fatih gibi, Mustafa Kemal Atatürk gibi, cesaret yüklü fedakârlar ordusu. Ailesini çocuklarını yıllarını fedakârlık ederek harekete adayan, kimsenin koltuğuna sığınmayan o eli nasırlı, gözü ışıl dava yemini almış ülkücüler. ‘Biz varsak millet var, millet yoksa bizde yokuz’ diyerek adalet, liyakat ve üretim üzerine, milletin kurtuluş reçetesi olmak için yola çıkmış Anadolu’nun yiğit evlatları.

“Ne olursa olsun, ucu nereye dokunursa dokunsun, dik duran doğru yürüyen milletin adamı şehit lider Muhsin Yazıcıoğlu’nun çizdiği yolda, yarım kalmış hayalleri gerçekleştirme adına yola revan olmuş yoldaşlar. Çok yol kat ettik, gece gündüz  demeden Sayın Genel Başkanımız Remzi Çayır ve divan üyelerimizle birlikte il, ilçe başkanlarımızla, doğusu, batısı, kuzeyi, güneyi, ili, ilçesi, beldesi, köyü mahallesi demeden  her tarafa el uzattık.

Milliyetçilerle, ülkücülere, demokratlarla, vatan millet aşkıyla yanan fedakâr cefakâr Türk milletiyle buluştuk birlik olduk. Engellediniz yine başardık, ötelediniz size yem olmadık.

yapamaz dediniz yaptık. Kuramazlar dediniz kurduk. Şimdi sıra... Milletin muktedir iktidarını gerçekleştirmek üzere yine çalışmalarımıza durmadan aralıksız devam ediyoruz.

“Bu hususta, son yapılan görevlendirmeler sonucu Sayın Genel Başkan Remzi Çayır beyefendinin şahsıma uygun gördüğü önemli, bir o kadar da onur verici görev olan Genel Başkan Başdanışmanlığı için bir kez daha şahsım dava arkadaşlarım, biricik ailem ve Kırşehir olarak başta Genel başkan Remzi Çayır olmak üzere tüm dava arkadaşlarıma sonsuz teşekkür eder saygılar sunarım.” (HABER: İLKNUR ÖNCÜ)