CHP Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya, CHP Kırşehir Milletvekili Metin İlhan, Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, CHP İl Başkanı Baran Genç ve CHP’li İl Genel Meclisi Üyesi Bayram Altuntaş’tan oluşan CHP heyeti bugün gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”i ziyaret ettiler.

          Kırşehir’de yayınlanan 7 yerel gazetenin iki gazete çatısı altında güç birliğine gitmesi nedeniyle gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”i ziyaret eden CHP heyetine gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”in İmtiyaz Sahibi Salih Güner ile gazetemiz ortaklarından Sait Yanık birleşme sürecini değerlendirdiler.

          CHP Milletvekili Yıldırım Kaya, Kırşehir’de 50 yıla yakın bir süredir yayın hayatını sürdüren “Kırşehir Çiğdem”in ve diğer gazetelerin bu birleşme ile daha da güçleneceğine inandığını belirterek, yayın hayatında uzun yıllar devamını diledi.

“Unutmayalım ki; herkes bir engelli adayıdır” “Unutmayalım ki; herkes bir engelli adayıdır”

          Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu ise “Kırşehir Çiğdem”in ilkeli yayın politikasını hep takdir ettiklerini, bu çizgide devamı halinde daha uzun yıllar Kırşehir’e hizmet edeceği inancında olduğunu ifade etti.

          Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Beyhan Ballı ile Sayfa Editörü İlknur Öncü’nün da bulunduğu ziyaret ülkenin genel siyaseti ve Kırşehir’de Belediye’nin çalışmalarının değerlendirildiği sohbette sona erdi. (HABER: BEYHAN BALLI)