Başkan Ekicioğlu’ndan "sandığa gidin" çağrısı Başkan Ekicioğlu’ndan "sandığa gidin" çağrısı

CHP Ankara 2.Bölge Milletvekili Adayı Erol Tosun ile Ankara Anadolu Haber Gazetesi Sahibi Ali Çetin ile birlikte gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”i ziyaret etti.

Gazetemiz Kurucusu Şevket Güner ve İmtiyaz Sahibi Salih Güner ile bir süre sohbet eden Erol Tosun,  seçim çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Ülkenin 14 Mayıs’ta önemli bir seçime gideceğini ve kaderini belirleyeceğine dikkat çeken Erol Tosun, “14 Mayıs’ta Ankara’daki Kırşehirli hemşehrilerimizin oylarına talibim. Tabi CHP olarak iktidar olduğumuzda vatandaşı mağdur eden, ayrıştıran bir iktidar olmayacağız. Ülkemiz bu yolsuzluktan dolayı fakirleşiyor. Buna engel olalım. Fiyatlar ateş pahası olduğu için insanların alım gücü düştü. Mevcut yönetim ülkeye güven vermiyor, vatandaş oldukça pahalılıktan şikâyetçi, pahalılığın önüne güvenle geçeceğiz, iktidar olduğumuzda vatandaşı mağdur eden, ayrıştıran bir iktidar olmayacağız. Ülkemiz bu yolsuzluktan dolayı fakirleşiyor. Artık her eve et girecek. Her çocuğun yüzü gülecek” dedi.

Ankara Anadolu Haber Gazetesi Sahibi Ali Çetin de Türkiye’de basının sorunlarıyla ilgili görüş ve düşüncelerini dile getirdi. (HABER: ÇİĞDEM SÖNMEZ)