Milano Parfümeri sahibi Okan Bayram’dan öneri…

 

Yaz aylarında tercihiniz hafif parfümler olmalı…

         Bahar ve yaz aylarında vatandaşlar tarafından sıkça kullanılan parfümün iyisini seçmek kokusuna bakmak kadar kolay olmuyor. Parfüm kokusunun ten renginden saç rengine kadar uyum sağlaması gerektiğini biliyor muydunuz? 

Kırşehir esnaflarından Milano Parfümeri sahibi Okan Bayram, "Kırşehir Çiğdem" okuyucuları için açıklamalarda bulundu. Parfüm seçerken yalnız kokusunun değil, içeriğinin ve ham maddesinin de bir hayli önemli olduğunu söyleyen Okan Bayram, sıcak havalarda tercih edilmesi gereken kokulardan da bahsetti.

Hafif parfümler yaz aylarının her daim gözde parfümler olduğuna dikkat çeken Okan Bayram, yaptığı açıklamada şunları ifade etti:

         "Yaz aylarında parfüm seçmek kış mevsimlerine göre daha güç aslında. Kışın seçtiğiniz kokular soğuk havalar ile birlikte üstünüzde olduğu gibi kalırken yazın bu durumun aksi görülüyor. Güneş parfümün içerisindeki ham maddelere doğrudan etki ediyor. Parfümün içerisine aktarılan ham madde kalitesiz ise UV ışınlarının etkisiyle hem cilde zarar verir hem de kıyafetlerinizin yıpranmasında etkili olur. Bunun yanı sıra ham madde ve esansların kalitesizliği sıktığınız parfümün uçmasına sebep olur. Buda demek oluyor ki üzerinizde yalnızca bir saat kadar kalacaktır.

"TEN RENGİNİZ KOKUNUZU YANSITACAK"

         "Hafif parfümler yaz aylarının her daim gözde parfümleridir. Vatandaşlarımız da doğru bilgiler doğrultusunda genellikle hafif parfümleri tercih ediyorlar. Biz de Milano Parfümeri olarak mağazamıza gelen her müşterinin teni üzerinde tester parfümlerimizden tek tek deniyoruz. Kokular vatandaşlar üzerinde her daim farklılık gösteriyor şişede çok beğendiğiniz bi parfüm üzerinizde kötü kokabilir. Bu tamamen vatandaşın ten uyumuyla alakalı."

"MİLANO PARFÜMERİ KIRŞEHİR MARKASIDIR"

Başkan Büyükkılıç, Bünyan'da yapımı tamamlanan kadın kooperatifi binasını inceledi Başkan Büyükkılıç, Bünyan'da yapımı tamamlanan kadın kooperatifi binasını inceledi

         Milano Parfümeri bir Kırşehir markası olduğuna vurgu yapan Bayram, “Kırşehir'de tek ve en büyük açık parfümcüyüz. Hemşerilerimize en kaliteli hizmeti sunmak için elimizden geleni yapıyoruz. Mağazamızda kadın- erkek 100'e yakın çeşit parfümümüz mevcut. Bunun yanı sıra Mağaza olarak en büyük özelliğimiz kişiye özel parfümler yapıyor olmamız. Özellikle kadınların çok tercih ettiği bir şey bu. İstenilen esans ve parfümlerin hem kalıcılık ve kalitesini arttırıyor hem de karışım yaparak yeni parfümler yapıyoruz. Bizden başkada hiçbir parfümcü bunu yapamaz. Müşterilerimize sunduğumuz her hizmetin sonuna kadar arkasındayız.

(HABER: AYHAN CEYLAN)