TOPLAM 4 takımın çift devreli lig usulüne göre mücadele edildiği U18 Gençler Ligi’nin 2.haftasının kapanmış maçında Kırkent FK ile Kaman Cevizspor karşı karşıya geldi. Oldukça çekişmeli ve kıran kırana geçen maçı Kaman Cevizspor 5-0 kazanarak sezona galibiyetle başladı.

Pazar günü Bağbaşı Sentetik sahasında oynanan ve Murat Yağlı, Abdurrahman Atabay, Utku Zeki Böğrekçi hakem triyosunun birlikte yönettiği maça etkili başlayan konuk ekip Kaman Cevizspor, 20.dakikada Talha’nın golüyle 1-0 öne geçti. İlk yarıyı Kaman Cevizspor 1-0 öne tamamladı.

Mücadelenin 2.yarısına etkili başlayan Kaman Cevizspor, 55.dakikada Ömer’in golüyle skoru 2-0 yaparken, 60 ve 65.dakikalarda sahneye bir kez daha çıkan Talha, kendisinin 3’üncü takımını da 4’üncü golünü Kırkent filelerine göndererek skoru 4-0’a getirdi.

Oyunda ve skorda üstünlüğünü eline alan Kaman Cevizspor, 74.dakikada Yusuf Efe’nin kaydettiği gol sonrasında skoru 5-0 yaptı.

Yaz Gençlik Kampları'nın ikinci dönem başvuru sonuçları açıklandı Yaz Gençlik Kampları'nın ikinci dönem başvuru sonuçları açıklandı

Kalan dakikalarda başka gol olmadı ve Kaman Cevizspor, Kırkent’i 5-0’la geçerek hem ilk maçında ilk galibiyetini aldı, hemde bu galibiyet sonrasında da ilk haftayı lider olarak tamamladı.

(HABER: SALİH HANÇER)

Editör: İlknur öncü