Yeşil beyazlı ekibimizin yönetimine yine kimse talip olmadı!

 

ÇAĞATAY HAN TORUN VE

EKİBİYLE YOLA DEVAM...

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 2.Lig, Beyaz Grup’ta sezonu 23 puanla 17. sırada bitirerek 5 yıllık 2. Lig serüvenine son veren Kırşehirspor bugün yaptığı genel kurulla, yeni yönetim ve denetim kurullarının seçimini gerçekleştirdi ve Çağatay Han Torun ve yönetiminin dışında kimsenin talip olmaması nedeniyle göreve devam kararı aldı.

Bu sezon çeşitli nedenlerle 2. Lig’e veda eden Kırşehirspor'un genel kurulu Güneykent Tesisleri'nde gerçekleştirildi. Genel kurula Kırşehir Belediye Başkan Yardımcıları Osman Uçar ve Nazım Köksal, Kırşehirspor üyeleri, Başkan Yardımcısı Mehmet Işık ve yönetim kurulu ile bir grup taraftar katıldı.

Çoğunluğun sağlanmasının ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşıyla başlayan genel kurulda Başkan Yardımcısı Mehmet Işık yönetim ve denetim kurulu faaliyet raporu hakkında bir konuşma yaptı.

Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu'nun dışında kimseden ciddi bir katkı alamadıkları için sıkıntılı bir sezonu geride bıraktıklarını belirten Mehmet Işık, "Gönül isterdi ki bu genel kurulda yönetim için bir kaç talip olur ve biz de bu görevi onlara seve seve devrederdik. Ama maalesef herkesin gördüğü üzere bugün ki genel kurulda da takıma talip olan kimse çıkmadı. Biz de bu nedenle takımı kayyuma bırakmamak için göreve devam ediyoruz. Bu demek değildir ki önümüzdeki süreçte takıma sahip çıkmak isteyenlere takımı devretmemek. Birileri ne zaman çıkarsa bizler de takımı her zaman devretmeye seve seve hazırız. Ama biz bu takımın başarıya olması için bütün imkânlarımızı zorlayarak Kırşehirspor'un Türkiye liglerinde başarıyla temsil edilmesi için elimizi taşın altına koymaya devam edeceğiz" dedi.

Divan kurulunun kongrede yönetime talipli olup olmadığını sordu. Hiç kimsenin talip olmamasının ardından yapılan oylamayla mevcut Başkan Çağatay Han Torun yeniden Kırşehirspor Kulübü Başkanı oldu. Çağatay Han Torun, annesinin rahatsızlığı nedeniyle genel kurula katılamazken, yönetiminde ise şu isimler yer aldı:

Başkan: Çağatay Han Torun, Başkan Yardımcısı: Mehmet Işık, Kulüp Sekreteri: Mevlüt Toprak, Kulüp Saymanı: Kenan Şengök, Üye: Murat Tekdoğan, Üye: Hüseyin Köksal, Üye: Ramazan Dulkadir. (HABER: FAHRETİN TOKER)

U11 Ligi’nde dev maç, ‘Minik Kramponlar-Yabanlıspor’ U11 Ligi’nde dev maç, ‘Minik Kramponlar-Yabanlıspor’

Editör: İlknur öncü