Cumhurbaşkanlığı Kabinesi bugün Erdoğan başkanlığında Beştepe'de toplanıyor. Kırşehir'de vatandaşların merakla beklediği ekonomik gelişmeler ve kaçak göçmenlerin sınır dışı edilmesi gibi konular Kabine Toplantısı'nda görüşülmesi bekleniyor.

Kabine'nin gündeminde Rusya ile tahıl koridoru görüşmeleri, ekonomik gelişmeler, Kandil operasyonu, kaçak göçmenlerin sınır dışı edilmesi ve deprem konutları var.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, bugün Beştepe'de Kabine toplantısına başkanlık edecek. Toplantıda iç ve dış politikadaki gelişmeler ile ekonomi yine sıcak başlıklar olacak. Dün Soçi'de Rusya lideri Putin ile görüşen Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hindistan'daki G-20 zirvesine gidecek, ardından da ABD'de BM Genel Kurulu'na katılacak. Tüm bu diploması trafiği Kabine gündeminin ilk maddesi olacak.

Yargıtaydan "Kaynanaya hakaret eden geline nafaka yok" kararı Yargıtaydan "Kaynanaya hakaret eden geline nafaka yok" kararı

Kırşehir'de beklenen bir diğer konu ise emekli maaşlarına yapılacak zam beklenitisi. Bugün toplanacak olan kabineden Kırşehirlilerin beklediği konular yer alacak mı? (HABER: FAHRETTİN TOKER)