Bel fıtığından "5 milimetrelik kesiyle" 1 saatte kurtuluyorlar Bel fıtığından "5 milimetrelik kesiyle" 1 saatte kurtuluyorlar

Mahsenli Ali Efendi Hazretlerini Anma Töreninin 26.'sı vatandaşlarımızın ve sevenlerinin yoğun katılımıyla gerçekleşti.

Akçakent ilçesine bağlı Mahsenlili Köyünde düzenlenen ve geleneksel hale gelen Mahsenlili Ali Efendi Hazretleri Anma Etkinliklerinde konuşan Vali Yardımcısı Zikri Şahin, “Bugün, gönül insanı Ali Efendiyi anmak ve anlamak üzere bir aradayız. Aldığı eğitimle her daim ilim hizmetlerine devam ederek örnek bir yaşam sürdüren Ali Efendi, misafirlere hürmet etmiş, çocuklara güler yüzle yaklaşmıştır. İnsanlarla her zaman sıcak ve iyi ilişkiler kurmuş, gösterişten uzak mütevazı bir hayat sürdürmüştür. İlme verdiği önem her zaman etrafına bir şeyler öğretme çabasıyla örtüşmektedir. Bugünkü anma programının hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür ediyor, uzaktan yakından etkinliğe gelen vatandaşlarımıza da teşekkür ediyorum.” dedi.

Program, vatandaşlara çeşitli ikramların yapılması, semazen gösterisi, ilahi okunması ve yapılan konuşmaların ardından Mahsenlili Ali Efendi Hazretleri Türbesinin ziyaret edilmesi ile devam etti. (HABER MERKEZİ)