19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramının 105. yıldönümü Boztepe ilçemizde de coşkuyla kutlandı.

Boztepe İlçesindeki programlar; Atatürk Anıtına Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Çelenginin sunulması, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşımızın okunup bayrağımızın göndere çekilmesiyle başladı. İlçe protokolü, gençler, sporcular, sivil toplum kuruluşları ve halkımızın katılımıyla Ziraat Bankası önünden Boztepe Spor Salonuna kadar Gençlik Yürüyüşüyle devam etti. Ardından kutlama programına geçildi.

Yaklaşan Kurban Bayramı öncesi “sahte para” uyarısı!.. Yaklaşan Kurban Bayramı öncesi “sahte para” uyarısı!..

Kutlama programına; Boztepe Kaymakamı Hamza Erdem, Belediye Başkanı Musa Ceylan, İlçe protokolü, kurum amirleri, öğrenciler, sporcular ve vatandaşlar katıldı.

Kutlama programı; saygı duruşunda bulunulması, İstiklal Marşımızın okunması ile başladı. Günün anlam ve önemini belirten konuşmanın yapılması, şiirlerin okunması, spor müsabakalarının yapılması ve spor gösterilerinin sergilenmesiyle devam etti.

Gençlik Haftasında yapılan müsabakalarda dereceye giren sporculara ödüllerinin verilmesinin ardından, Kaymakam Hamza Erdem’ in katılanlara teşekkür etmesiyle program sona erdi. (HABER MERKEZİ)

Editör: Çiğdem Sönmez