Yeşil-beyazlı ekibimiz kadrosunu sil baştan değiştirerek, 5 önemli isme imza attırdı…

“BOZKIRIN SULTANLARI”NDAN TRANSFER ŞOV!

ZTK 1. eleme turu kura çekimi yapıldı ZTK 1. eleme turu kura çekimi yapıldı

TÜRKİYEHentbol Kadınlar 1’inci Ligi’nde mücadele edecek olan temsilcimiz Kırşehir Belediyespor’da transfer çalışmaları hız kazandı. Bozkırın Sultanları, Antrenör Mustafa Fidan ve Murat Kılıç ile tekrar anlaşırken, kadrosuna da 5 önemli ismi dahil etti.

Son 2 yıldır Play-Off’a kalarak 1’inci Ligin kapısından dönen Bozkırın Sultanları, yeni sezona yep yeni isimleri dahil ederek başladı.

Geçtiğimiz yıl kadroda yer alan tüm oyuncular ile yollarını ayıran ve 2023-2024 sezonu için başta hoca konusunda Mustafa Fidan, Murat Kılıç ile el sıkışan yeşil-beyazlılar, sezona yeni oyuncularla devam etme kararı aldı.

Transfer çalışmaları doğrultusunda Konyaaltı Belediyespor'dan Büşra Dinç, Türkan Aydın, Karaman Minik Atılım'danMüteber Albayrak, Sivas Belediyespor'dan Tuğçe İnan, Yozgat ASP Spor Kulübü'nden Zeynep Yüksektepe ile sözleşme imzaladı.

Kırşehir Belediyespor Hentbol Kulüp Başkanı Alper Kılıç ile birlikte kendilerini yeşil-beyazlı renklere bağlayan imzayı attılar.Yeni transferler Kırşehir Belediyespor'a hayırlı olsun!

MÜTEBER ALBAYRAK: 1999 yılında Mardin’de dünya gelen tecrübeli oyuncu, Adana Şakirpaşa, Mardin Sağlıkspor, Sivas Belediyespor, Bolu Belediyespor, Ankara EGO Spor, Ada Sokağı, Karaman Minik Atılım Spor Kulübü’nde forma giydi.

TUĞÇE İNAN: 2022 yılında Samsun’da dünya gelen başarılı oyuncu, Samsun Belediyespor ile Sivas Belediyespor’da oynadı

TÜRKAN AYDIN: 2005 yılında Antalya’da dünyaya gelen genç oyuncu, Muratpaşa ve Konyaaltı Belediyespor’da forma giydi.

BÜŞRA DİNÇ: 2004 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Büşra, Muratpaşa ve Konyaaltı Belediyespor’da forma giydi.

ZEYNEP YÜKSEKTEPE: 2005 yılında Amasya’da doğan Zeynep, hentbol kariyerinde sadece Yozgat ASP Spor Kulübü’nde oynadı.

(HABER-FOTOĞRAFLAR: SALİH HANÇER)