Milli Yol Partisi Kırşehir Milletvekili adayı Şevket Göçmen:

 

“Bizi gören, görmeyen destek veren, vermeyen herkese teşekkür ederiz”

 

Milli Yol Partisi Kırşehir Milletvekili adayı Şevket Göçmen, bir teşekkür mesajı yayınladı

Numan Kurtulmuş TBMM Başkanı seçildi Numan Kurtulmuş TBMM Başkanı seçildi

 14 Mayıs seçimlerinde Milli Yol Partisi Genel Başkan Yardımcısı iken Kırşehir’den milletvekili adayı olan Şevket Göçmen, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

Değerli Kırşehirliler sevgili halkımız, 2023 seçimlerinin öncelikle vatanımıza milletimize hayırlar getirmesini diliyorum. Milli Yol Partisi Kırşehir Milletvekili adayı olarak seçimlerde biz de vatandaşlarımızla yaklaşık bir ay kucaklaşma fırsatı bulduk.

“Henüz YSK seçime girme hakkını üç ay gibi kısa bir süre aralığında olmasına rağmen, adaylarımızla yola çıkarak milletimizle kucaklaştık. Çıktığımız bu yolda şehit lider Muhsin Yazıcıoğlu'nun yarım kalmış hayallerini hayata geçirerek, milletin muktedir iktidarını gerçekleştirmek amacıyla, yollara revan olduk. Lakin görüyoruz ki yüce Türk Milletini iki kutuplu bir siyasete iten ve farklı yöntemlerle siyasi yarışta önde olma gayretini, devletin imkânlarıyla, milletin parası olan hazine yardımıyla siyasi yarış haksız bir harekette olmasına rağmen, bizler davasına inanmış aday ve yönetim olarak elimizden geldiği kadar anlatmış bulunmaktayız. Haklıdan değil de güçlüden yana olma gayreti bu seçimde de yine kendini göstermiştir.

“Yeni kurulan bir parti olarak milletimize yolumuzu, davamızı, milletin kurtuluş haritasını projelerimizle anlattık. Millet te sandıkta demokrasi hakkını kullanarak gereğini yapmıştır. Zaman zarfına baktığımızda milletimiz yıllarca sandığa gittiğinde Muhsin Başkanı görmemiş ve sonradan pişmanlıklar yaşamıştı. İnşallah milletimiz için bu seçimler tekrar hayırlı olmasını diliyorum. Ve bizi gören görmeyen destek veren vermeyen tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Dualarımız sizlerle.” (HABER: AYHAN CEYLAN)