Başkan Ekicioğlu, yaz sezonunu çok iyi değerlendirmek için sahada...

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi’nde  “Teknopark” konusu ele alındı Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi’nde “Teknopark” konusu ele alındı

 

Belediye’nin yol, kaldırım ve peyzaj çalışmaları sürüyor

 

Kırşehir Belediyesi’nin asfalt, kaldırım, yol, kilitli parke ve peyzaj çalışmaları şehrin farklı noktalarında aralıksız devam ediyor.

Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, göreve geldiklerinden beri söz vermiş oldukları projeleri hayata geçirirken, şehrin farklı mahalle, sokak ve caddelerinde de altyapısı tamamlanan yerlerde üstyapı çalışmalarını çok kısa bir sürede tamamlayarak halkımızın kullanımına sunduklarını ifade etti.

Bu yaz sezonunu çok iyi değerlendirmek için yoğun bir tempoda çalıştıklarını belirten Başkan Ekicioğlu, Kayabaşı Mahallesi Kadıhanı Caddesi’ndeki kısa bir sürede tamamlandıktan sonra yeni görünümüne kavuşan Caddenin kullanıma açıldığını söyledi.

Başkan Ekicioğlu, İl Genel Meclisi Üyesi Bayram Altuntaş ile birlikte, esnaf ziyaretinde bulunarak yapılan altyapı ve üstyapı çalışmalarını yerinde inceledi.

Başkanı Ekicioğlu, sosyal medya hesaplarından eleştiri ve önerilerini sunan hemşehrilerimizi de ziyaret ederek görüş alış verişinde bulunup, kentin yönetimine katkı sağlayan hemşehrilerimize teşekkür etti. (HABER MERKEZİ)